Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Typy na mecz: „Zakład bez remisu – 1” – @1.44 (Fortuna) | „Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @2.30 (Fortuna) | „Zagłębie powyżej 0.5 gola w 1. Połowie” – @1.71 (Fortuna)

Rozgrywki: Ekstraklasa

Data: 26.06.2020

Godzina: 20:30

Stadion: Stadion Zagłębia Lubin (Lubin)

Zbliżający pojedynek drużyny Zagłębia będzie pierwszym starciem na własnym boisku, w którym dopingować będą zawodników kibice Miedziowych. Wsparcie na trybunach może być dwunastym zawodnikiem dla Zagłębia.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (35 spotkań): Zagłębie Lubin 16 zwycięstw, Korona Kielce 7 zwycięstw, 12 remisów.
  • W poprzednich siedmiu pojedynkach tylko raz, obie drużyny strzeliły bramkę.
  • W tym okresie najczęstszym wynikiem było 2-0 oraz 1-0, po trzy razy.
  • W czterech z siedmiu starć padły dwa gole, a w trzech został strzelony tylko jeden gol.
  • Ostatni mecz zakończył się remisem 1-1.
  • W poprzednich siedmiu pojedynkach ekipy podzieliły się po równo wygranymi, a także padł jeden remis.

Zapowiedź pojedynku Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Drużyna Zagłębia Lubin jest dość skutecznym zespołem na własnym boisku, bowiem w dotychczas rozegranych 16 pojedynkach odnotowali tylko trzy porażki. W tym czasie strzelili niemal dwie bramki na mecz. Ponadto tylko w trzech pojedynkach nie zdobyli gola na własnym terenie. Zagłębie zdobyło dotychczas 41 punktów w 32 meczach ligowych i zajmuje trzecie miejsce w grupie spadkowej.

Z kolei ekipa Korony walczy o utrzymanie w lidze, bowiem zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, mając na koncie tylko 30 punktów. Korona traci do Wisły Kraków osiem punktów, więc szanse na pozostanie w lidze z kolejki na kolejkę maleją. Ponadto Korona nie wygrała ani jednego meczu od pięciu pojedynków, zdobywając tylko jeden punkt. Z sześciu poprzednich spotkań wyjazdowych zanotowali tylko jedną wygraną, przeciwko Wiśle Płock.

Analiza i podsumowanie

Zespół Korony Kielce ma najmniej skuteczną formację ofensywną w lidze, bowiem w 32 starciach zdobyła tylko 23 bramki. W 15 z nich także nie strzelili gola, a ośmiokrotnie nie dokonali tego w starciach wyjazdowych, co daje połowę tych pojedynków. W związku z tym, uważam, że w tym meczu tylko jedna ekipa zdobędzie bramkę i tym zespołem będzie Zagłębie, które zwycięży w tym starciu. Trend ten również można zaobserwować w poprzednich siedmiu starciach H2H.

Lubinianie tymczasem najczęściej strzelają gola pomiędzy 15, a 30 minuta w meczu, tym samym podążając tą statystyką uważamy, że Zagłębie pokona bramkarza Korony w pierwszej połowie.

Typy na mecz

„Zakład bez remisu – 1” – @1.44 (Fortuna)  

„Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @2.30 (Fortuna)  

„Zagłębie powyżej 0.5 gola w 1. Połowie” – @1.71 (Fortuna)