Taicheng Red Lions – Taiwan Power Company

Typy na mecz: „2(-1.5)” – @1.45 (PZBuk) | „Powyżej 3.5 bramki” – @1.76 (PZBuk)

Rozgrywki: Tajwan – Premier League

Data: 03.05.2020

Godzina: 10:00

Stadion: Taipei Municipal Stadium (New Taipei)

Pomimo posiadania przewagi własnego boiska, piłkarze Red Lions  raczej nie będą utrudniać ekipie Taipower zdobycia kompletu punktów na stadionie w New Taipei. Taicheng Red Lions, pod wodzą Felixa Ramireza, znaleźli się na ostatnim miejscu w tabeli ligowej w zeszłym sezonie. Z kolei Chen Kuei-Jen prawie doprowadził Taipower do zwycięstwa ligowego w zeszłym sezonie, jednak zawodnicy Taipower skończyli sezon na drugim miejscu.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (6 spotkań): Taicheng Red Lions 0 zwycięstw, Taiwan Power Company 6 zwycięstw, 0 remisów.
  • Zespół Taipower odniósł po trzy zwycięstwa, w domu i poza domem ze wszystkich spotkań H2H.
  • Ich poprzednie spotkanie przyniosło zwycięstwo 3-1 dla zawodników Chen Kuei-Jen.
  • Obie drużyny strzelały bramki w pięciu z sześciu spotkań.

Zapowiedź pojedynku Taicheng Red Lions – Taiwan Power Company

Piłkarze Red Lions nie wygrali ani razu w ostatnich 23 meczach w harmonogramie. Ponadto przegrali wszystkie trzy mecze w tym sezonie, po porażce 3-2 z Taiwan City w ostatnim meczu.

Natomiast Taipower przegrał tylko jeden z ostatnich z 23 starć w harmonogramie ligi. Goście wygrali we wszystkich trzech meczach w tym sezonie, uwzględniając wygraną 0-2 w meczu z University Ming Chuan w poprzedniej kolejce.

Mimo, że mają atut w postaci gry na własnym boisku, zawodnicy z Taucheng nie wykorzystali tej przewagi w żadnym z meczów u siebie. Tymczasem Taipower jest rozgrywa mecze na wyjeździe od czasu rozpoczęcia sezonu 2020. Wygrali we wszystkich trzech meczach pomimo gry poza domem.

Analiza i podsumowanie

Należy zauważyć, że gospodarz przegrał we wszystkich meczach bezpośrednich z zawodnikami Chen Kuei-Jen od 2018 roku. Tak więc szanse są przeciwko drużynie gospodarzy w tym meczu.

W związku z tym wygrana gości z handicapem -1.5 przy kursie 1.45 będzie najlepszym wyborem dla graczy. Oprócz tego przypuszczam, że w meczu zostanie strzelonych więcej niż trzy gole, ponieważ poprzednie cztery starcia ekipy gospodarzy zakończyły się z przynajmniej czterema golami w meczu.

Typy na mecz

„2(-1.5)” – @1.45 (PZBuk)  

„Powyżej 3.5 bramki” – @1.76 (PZBuk)