Sputnik Rzeczyca – Granit Mikaszewicze

Typy na mecz: „1(-1.0)” – @1.69 (LV Bet) | „Sputnik powyżej 0.5 bramki w 1. Połowie” – @1.59 (LV Bet)

Rozgrywki: Białoruś – Pershaya Liga

Data: 03.05.2020

Godzina: 14:00

Stadion: Central Stadium (Rzeczyca)

Piłkarze Wiaczesława Lewczuka są w tym sezonie niepokonani, podczas gdy ich przeciwnicy przegrali wszystkie mecze w tej kampanii. Co więcej, podopieczni Olega Korola nie osiągnęli jeszcze ani jednego zwycięstwa w rywalizacji z tym zespołem i nie zdołali nawet strzelić tej ekipie bramki w starciach bezpośrednich. Dlatego spodziewam się wygranej Sputnika w tę niedzielę.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (2 mecze): Sputnik Rzeczyca 1 wygrana, Granit Mikaszewicze 0 wygranych, 1 remis.
  • Ostatnim razem, zawodnicy Lewchuka zanotowali bezbramkowy remis na wyjeździe.
  • Podopieczni Korola jeszcze nie strzelili gola przeciwko temu przeciwnikowi.
  • Sputnik jeszcze nie przegrał ani razu z tym przeciwnikiem.
  • W ani jednym meczu obie drużyny nie strzeliły gola.
  • Drużyna gospodarzy strzeliła dwa gole poprzednim meczu na tym boisku.

Zapowiedź meczu Sputnik – Granit

Zawodnicy Sputnika wygrali ostatnie starcie ligowe z Oszimaną, 0-1 na wyjeździe, co pozwoliło im awansować na siódme miejsce w ligowej tabeli. Tymczasem piłkarze trenera Korola doznali porażki przed własną publicznością 1–2 przeciwko świeżo wypromowanemu Arsenalowi Dzierżyńsk. Granit jest aktualnie dziesiąty w tabeli, nie mając na swoim koncie ani jednego punktu. A zatem w tej chwili to gospodarze dnia mają przewagę. Tym bardziej, że nie doznali jeszcze porażki z tym rywale w starciach bezpośrednich, wygrali poprzednie spotkanie na tym stadionie z Granitem, a także nie stracili ani jednej bramki w meczach przeciwko tej drużynie.

Analiza i podsumowanie

Ekipa Sputnika jeszcze nie doznała porażki w tym sezonie. Ostatnia porażka jakiej doznali w rozgrywkach ligowych miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Z kolei piłkarze Granitu przegrali wszystkie mecze w dotychczasowe kampanii, a ostatnia wygrana jaką odnieśli została zarejestrowana w październiku ubiegłego roku. W poniesionych od tamtego czasu porażkach, ekipa traciła przynajmniej dwa gole na mecz. Na wyjeździe od września 2019 roku wygrali tylko raz i od tego czasu walczą o każdy taki występ. Biorąc pod uwagę wszystkie te spostrzeżenia, uważam, że gospodarze zdobędą trzy punkty w tym starciu.

Typy na mecz:

„1(-1.0)” – @1.69 (LV Bet)  

„Sputnik powyżej 0.5 bramki w 1. Połowie” – @1.59 (LV Bet)