Sputnik Rzeczyca- Chimik Świetłogórsk

Typy na mecz: „Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @1.72 (Fortuna) | „Powyżej 3.5 bramki” – @1.71 (Fortuna)

Rozgrywki: Białoruś – Pershaya Liga

Data: 10.05.2020

Godzina: 13:00

Stadion: entral Stadium (Rzeczyca)

Drużyna gospodarzy jest jedną z czterech drużyn, które jeszcze nie przegrały w tym sezonie. Obecnie zajmują 3. miejsce w tabeli i mają również aktywną serię wygranych w dwóch meczach. Kolejną ważną atrakcją ich sezonu do tej pory jest ich stabilność obronna. Strzelili tylko 4 gole, ale stracili także tylko jednego. Do tej pory mieli łatwiejszych przeciwników w rywalizacji i jeszcze nie stawili czoła drużynom na szczycie tabeli.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (2 mecze): Sputnik Rechitsa 2 zwycięstwa, Chimik Świetłogórsk 0 zwycięstw, 0 remisów.
  • Piłkarze Sputnika zachowali także czyste konto w obu wygranych.
  • W jedynym spotkaniu na tym terenie gospodarz wygrał 1-0.
  • W obu pojedynkach padło mniej niż 3.5 bramki.

Zapowiedź meczu Sputnik – Chimik

Z drugiej strony Chimik znajduje się na dole tabeli. Muszą sobie poradzić ze słabym początkiem sezonu, w przeciwnym razie muszą się spodziewać ewentualnego spadku. Chimik przegrał wszystkie trzy mecze ligowe, nawet raz nie zakłócając linii wyników. Dodając do tego, że stracili jak dotąd 10 bramek, są najgorszą drużyną w tabeli. Drużyna ze Świetłogórska musi przygotować się na ciężki pojedynek na Central Stadium w tę niedzielę.

Do tego, Chimik ma bilans spotkań wyjazdowych, którego nie chciałby żaden klub. Powodem ich kiepskiej dyspozycji jest w głównej mierze słaba gra defensywna. To także jedyny zespół, który jak dotąd nie strzelił gola. To sprawia, że Sputnik będzie zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa w nadchodzącym meczu.

Analiza i podsumowanie

Piłkarze Chimika aktualnie tracą średnio około 3.33 bramki na mecz. Sputnik będzie miał wiele okazji i jeśli je wykorzystają, możemy spodziewać się festiwalu goli w niedzielę. Jest to uzasadnione liczbą bramek straconych przez gości w meczach na wyjeździe. Postawię, więc zakład na więcej niż 3.5 bramki i, że  tylko jeden zespół je zdobędzie.

Typy na mecz

„Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @1.72 (Fortuna)  

„Powyżej 3.5 bramki” – @1.71 (Fortuna)