SPAL – AC Milan

Typy na mecz: „2” – @1.54 (forBET) | „Powyżej 2.5 bramki” – @1.85 (forBET)

Rozgrywki: Serie A

Data: 01.07.2020

Godzina: 21:45

Stadion: Stadio Paolo Mazza (Ferrara)

Zawodnicy Stefano Piolego mają przed sobą ważny tydzień. Na chwilę obecną zajmują siódme miejsce w tabeli – ostatnie miejsce, które pozwala na wejście do Europy z Serie A, a zespół żyje nadzieją, aby dostać się do zawodów kontynentalnych.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (6 spotkań): SPAL 0 zwycięstw, AC Milan 6 zwycięstw, 0 remisów.
  • Pomijając jedno spotkanie, strzelili dwie lub więcej bramek we wszystkich dotychczasowych starciach.
  • Zawodnicy Di Biagio nie zdobyli bramek w dwóch ostatnich meczach.
  • Goście strzelili trzy lub więcej bramek podczas wszystkich wizyt na tym stadionie.
  • Łączna linia wyników dla dwóch poprzednich spotkań na tym terenie wynosi 2-7, na korzyść gości.

Zapowiedź meczu SPAL – AC Milan

W środę wieczorem, piłkarze AC Milanu zagrają z jedną z najgorszych drużyn w całym konkursie, jak również walczącą o utrzymanie w lidze. Co ważne sześć drużyn znajdujących się w tabeli tuż pod Milanem zmierzy się ze sobą, dzięki czemu mogą zrobić ogromny krok w zakresie Kwalifikacje do Ligi Europy. Ponadto, podopieczni Luigi Di Biagio mają fatalny bilans H2H z tym rywalem, a także przegrali sześć meczów u siebie. W konsekwencji spodziewajmy się zwycięskiego występu AC Milan w środę.

Zawodnicy Di Biagio przegrali 3-1 na wyjeździe w ostatnim meczu z Napoli. Gospodarze całkowicie kontrolowali przebieg gry od samego początku i nie pozwalali odwiedzającym na zagrożenie wyniku.

Tymczasem siedmiokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów zanotował u siebie zwycięstwo 2-0 w poprzednim meczu z AS Romą. Fakt, że zdobyli trzy punkty, a na dodatek czyste konto przeciwko jednej z najlepszych drużyn w zawodach był ogromnym czynnikiem zwiększającym morale drużyny.

Analiza i podsumowanie

Wygląda na to, że zawodnicy Piolego są faworytami w tym starciu. Są jedną z najbardziej utytułowanych ekip Serie A i zawsze walczą o europejskie puchary. Z drugiej strony, ich przeciwnicy znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli i zdobyli najmniej goli do tej pory.

Ponadto, siedmiokrotni mistrzowie Europy są również niepokonani z tym przeciwnikiem i strzelili trzy lub więcej bramek podczas wszystkich wizyt w tym miejscu. Biorąc pod uwagę wszystkie te spostrzeżenia, oczekujemy, że AC Milan zgarnie trzy punkty w środę.

Typy na mecz

„2” – @1.54 (forBET)  

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.85 (forBET)