FC Homel – Lokomotiv Homel

Typy na mecz: „1” – @2.17 (eWinner) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.74 (eWinner)

Rozgrywki: Białoruś – Pershaya Liga

Data: 26.04.2020

Godzina: 13:30

Stadion: Centralnyj Stadion (Homel)

W zbliżającym się starciu derbowym, możemy spodziewać się, że obie drużyny znajdą drogę do siatki przeciwnika. Zawodnicy Iwana Bionchika znaleźli się na dnie białoruskiej Premier Ligi i spadli do Ligi Pershey. Tymczasem Lokomotiv Gomel, pod wodzą Andreya Harawtsowa, zajął czwarte miejsce w pierwszej lidze w ubiegłym sezonie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (4 spotkania): FC Homel 2 wygrane, Lokomotiv Homel 0 wygranych, 2 remisy.
  • Ostatnie spotkanie rozegrane pomiędzy Tymi zespołami wygrało FC Homel 1-0 (mecz towarzyski).
  • Dwa dotychczas rozegrane pojedynki o stawkę, zakończyły się bezbramkowymi remisami.
  • Zespół Lokomotivu nie zdołał jeszcze strzelić bramki ekipie FC Homel.
  • W żadnym pojedynku bezpośrednim nie zostały strzelone bramki przez obie z drużyn.

Zapowiedź meczu FC Homel – Lokomotiv Homel

FC Homel rozgrywał mecz otwierający u siebie. Gospodarze zmierzyli się z Naftanem i podzielił się z punktami w bezbramkowej walce. Gospodarze są niepokonani w ostatnich czterech meczach w harmonogramie. Ponadto przegrali tylko jeden z ostatnich pięciu meczów u siebie we wszystkich rozgrywkach.

Natomiast Lokomotiv Gomel rozpoczął sezon od wysokiej wygranej 5-0 u siebie z Chimikiem Svetlogorskiem w poprzednim spotkaniu. Odwiedzający są niepokonani w sześciu poprzednich starciach poza domem. Dlatego będą mieli szansę powalczyć w starciu ze zdegradowaną ekipą.

Uważam jednak, że  gospodarz będzie miał przewagę w tym pojedynku pod kątem doświadczenia z wyższego poziomu. Tak więc szanse na wygraną będą nieco niższe dla gości.

Analiza i podsumowanie

W związku z tym wygrana FC Homel po 90 minutach gry jest dla mnie typem numer jeden. Należy również zauważyć, że zespoły zmagały się ze zdobywaniem goli w starciach H2H. Od 2016 roku, kiedy to spotkały się ostatni raz w meczu o stawkę, gospodarz zdobył doświadczenie z wyższej ligi, Lokomotiv Homel powoli wspinał się na szczyt pierwszej ligi. W związku z tym istnieje duża szansa, że oba zespoły zakończą mecz z bramkami na swoim koncie.

Typy na mecz

„1” – @2.17 (eWinner)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.74 (eWinner)