Chwala Pińsk – FC Oszmiana

Typy na mecz: „X” – @3.58 (eWinner) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.71 (eWinner)

Rozgrywki: Białoruś – Pershaya Liga

Data: 02.05.2020

Godzina: 16:00

Stadion: Volna Stadium (Pińsk)

Gospodarze bardzo potrzebują wygranej, aby wskoczyć wyżej w tabeli. Przy kilku silnych drużynach pod nimi w tabeli wygrana może poprawić ich morale. Drużyna z Pińska nie zanotowała wygranej w tym sezonie. Są świeżo po porażce na wyjeździe ze Smorgonem, w której ponownie zawiedli ze skutecznością.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Zbliżający się pojedynek będzie pierwszym meczem bezpośrednim tych drużyn w historii.

Zapowiedź pojedynku Chwala Pińsk – FC Oszmiana

Dla zespołu z Pińska największy problemem jest obecnie atak. Jak dotąd nie udało im się zdobyć gola. W starciu z Oszmianą, mają szansę jednak zmienić tę statystykę. Ostatni raz Chwala wygrała mecz w listopadzie 2019 roku przeciwko Smorgonowi. W 21 meczach, które rozegrali zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych, mają tylko 2 wygrane. To właściwie odzwierciedla obecną mentalność zespołu.

Oszmiana zajmuje 6. miejsce w tabeli z dotychczas odniesioną wygraną i przegraną w 2 meczach. Nowicjusz rozpoczął nowy sezon od zwycięstwa nad Arsenalem. Ale kiedy Sputnik przybył na ich podwórko, dowiedzieli się, jak się sprawy mają w pierwszej lidze. Stracili gola na początku pierwszej połowy, ale nie byli w stanie wykorzystać nadarzających się szans na zdobycie gola w pozostałej części meczu.

Analiza i podsumowanie

Jest mało prawdopodobne, że Chwala Pińsk wygra z Oszmianą. Ale pomimo, że wydają się łatwi do pokonania, mają świetną linię ataku. W 7 z ostatnich 10 meczów u siebie znaleźli drogę do siatki, mimo że większość z nich przegrali. Natomiast rekord wyjazdowy Oszmiany jest również podobny do obecnej formy drużyny z Pińska. Zwycięstwo z Arsenalem nastąpiło po ponad 10 porażkach z rzędu. Postawię więc, że mecz zakończy się remisem, w którym obie drużyny zdobędą bramki.

Typy na mecz

„X” – @3.58 (eWinner)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.71 (eWinner)