Chorwacja vs Senegal

8.06 Towarzyski – Chorwacja vs Senegal – Polscy bukmacherzy śledzą przygotowania Senegalu

Rywale polskiej kadry grają sparing – typują bukmacherzy

Polskie legalne zakłady bukmacherskie w Internecie oraz ich stacjonarne odpowiedniki, zacierają ręce przed startującym Mundialem z uwagi na długo wyczekiwany i związany z wieloma nadziejami występ polskiej kadry na rosyjskich mistrzostwach. Wszystko, co związane z kadrą Adama Nawałki jest bacznie analizowane, a to oznacza także śledzenie przygotowań naszych grupowych rywali – m.in. Senegalu, który już 8 czerwca zagra swój mecz kontrolny z silną europejską reprezentacją Chorwacji. Mecz zapowiada się szalenie interesująco, gdyż obie drużyny reprezentują wysoki poziom i na pewno nie będą się oszczędzały.

Dowodów na to, że zapowiada się wyrównane widowisko, jest całe mnóstwo. Przede wszystkim Chorwaci na własnym terenie nie przegrali żadnego z 18 ostatnich spotkań, co stanowi wyjątkowe osiągnięcie. Ale Senegal to także bardzo mocna reprezentacja, czego dowodzi najmocniej fakt, że na wyjeździe Senegal nie przegrał ośmiu ostatnich meczów z rzędu. Teoretycznie więc wynik na chorwackiej ziemi może być korzystny dla każdej ze stron, a statystycznie najbardziej prawdopodobny jest właśnie remis.

Typy bukmacherskie na piątkowy mecz

W piątek obok meczu Polaków z Chile to właśnie na poczynania reprezentacji Senegalu zwrócone będą wszystkie oczy analityków kadry i kibiców. Senagal na wyjeździe w Chorwacji jednak faworytem nie będzie i dlatego bukmacherzy online przewidują na jego zwycięstwo dość wysoki kurs, od 3.00 do nawet 4.00. Remis, będący dość realnym rozwiązaniem wydarzenia, wyceniany jest z kolei na kurs rzędu 2.50. Teoretycznie nie są to duże sumy, ale przy połączeniu na kuponie kilku wariantów czy zakładów specjalnych, mogą dać satysfakcjonującą kumulację.

Autor: DG