IFK Goteborg – Falkenbergs FF

Typy na mecz: „1” – @1.66 (forBET) | „IFK Goteborg wygra przynajmniej jedną połowę” – @1.40 (forBET)

Rozgrywki: Allsvenskan

Data: 23.07.2020

Godzina: 19:00

Stadion: Gamla Ullevi (Goteborg)

Piłkarze IFK może nie prezentują idealnej dyspozycji, lecz prawdopodobnie w spotkaniu z Falkenbergs zaprezentują się z dobrej strony, ponieważ goście nie są w dobrej formie obecnie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (13 spotkań): IFK Goteborg 9 zwycięstw, Falkenbergs FF 2 zwycięstwa, 2 remisy.
  • Ich ostatnie dwa spotkania zakończyły się remisem.
  • Gospodarz zanotował trzy z pięciu ostatnich zwycięstw.
  • Ich poprzednie spotkanie zakończyło się remisem 1-1 w Goteborgu.
  • Obie drużyny zdobyły bramkę w ostatnich dwóch meczach.
  • Gospodarz jest niepokonany u siebie we wszystkich starciach od 2014 roku.

Zapowiedź pojedynku IFK Goteborg – Falkenbergs FF

Poprzednie dwa starcia bezpośrednie zakończyły się takim samym wynikiem, 1-1. Niemniej zespół Falkenbergs ma pozostaje od dłuższego czasu bez zwycięstwa. Seria ta trwa już osiem spotkań z zaledwie dwoma remisami. Ich poprzedni mecz zakończył się właśnie podziałem punktów, 2-2 u siebie był przeciwko Helsingborgowi. Gospodarz przegrał w tym sezonie tylko dwa z pięciu meczów u siebie. Mimo to ostatnie dwie próby nie dały im zwycięstwa po wygranej 1-0 u siebie z AIK na początku tego miesiąca. Natomiast, trzy z ostatnich pięciu występów Falkenbergs we wszystkich głównych zakończyły się porażką, z dwoma meczami bez zdobytej bramki.

IFK Gothenburg zanotował przyjemny start, ale ostatnio boryka się z problemami w lidze z powodu meczów bez zwycięstwa. Odnieśli tylko 2 zwycięstwa w 9 występach i mają więcej remisów niż zwycięstw (4R 3P) w tym sezonie. W porównaniu z gospodarzem, Falkenbergs FF wypada w tym sezonie jeszcze gorzej, mając tylko jedno zwycięstwo i 5 porażek w 9 ligowych występach. Ich forma na wyjeździe jest również żałosna, ponieważ w dotychczasowych czterech spotkaniach strzelili zaledwie 3 gole, a gospodarz zdobył średnio co najmniej 1 gola na mecz u siebie.

Analiza i podsumowanie

Zwycięstwo gospodarzy w pełnym wymiarze czasu będzie najlepszym zakładem w tym pojedynku, biorąc pod uwagę, że gospodarze próbują odwrócić sytuację na swoją korzyść przeciwko słabszej drużynie w tabeli. Gospodarz prawdopodobnie wygra także przynajmniej jedną połowę w ciągu 90 minut dzięki właśnie atutowi własnego boiska.

Typy na mecz

„1” – @1.66 (forBET)  

„IFK Goteborg wygra przynajmniej jedną połowę” – @1.40 (forBET)