Belgia vs Tunezja

23.06 World Cup – Belgia vs Tunezja – W sukces Belgii wierzą wszystkie zakłady bukmacherskie

Belgowie skazywani na sukces przez zakłady online

Internetowe zakłady są przekonane, że w grupie G tegorocznego Mundialu, absolutnymi pewniakami do awansu z dwóch pierwszych miejsc są dwie europejskie reprezentacje: Anglia i Belgia. Aby stało się to faktem, obie reprezentacje muszą poradzić sobie ze znacznie niżej notowanymi rywalami: Tunezją oraz Panamą. Belgowie 23 czerwca zmierzą się z Tunezją i jeśli zapewnią sobie w tej potyczce trzy punkty, z całą pewnością przybliżą się do awansu z pierwszej pozycji w grupie. Ma to także pośrednie znaczenie dla kibiców i typerów z Polski, ponieważ zespoły z grupy G będą łączyły się z dwiema ekipami z polskiej grupy H w pierwszym meczu fazy pucharowej.

Przewaga Belgów wynika oczywiście nie tylko z samego rankingu, ale także z nazwisk, które znaleźć można na liście powołanych przez trenera kadry, Roberto Martineza. Belgowie są bardzo dobrze ograną na międzynarodowych imprezach i poukładaną taktycznie drużyną, w odróżnieniu od Tunezji. W bezpośrednich potyczkach Belgom do tej pory udało się wygrać jedno spotkanie w stosunku 1:0 i zremisować 1:1. Nie przegrali więc jeszcze nigdy z Tunezyjczykami i zdaniem analityków, dziennikarzy oraz bukmacherów, również 23 czerwca nie dojdzie do takiej niespodzianki.

Bukmacherzy w Polsce oceniają szanse na niespodziankę

Niespodzianką na pewno byłby już sam remis wywalczony przez Tunezję, co na pewno przez analityków piłkarskich byłoby odebrane jako nieprzewidziana strata punktów przez Belgię. Co ciekawe, ten historyczny remis 1:1 Belgii z Tunezją miał miejsce właśnie podczas meczów grupowych mistrzostw świata w 2002 roku w Niemczech. Jeśli i tym razem Tunezji udałoby się wynieść jeden punkt z potyczki z Belgami, sts zakłady wypłacą nawet 5-krotność wniesionego zakładu. Za zwycięstwo Tunezyjczyków w meczu 23 czerwca te same zakłady byłyby gotowe wypłacić nawet 8-krotność stawki wniesionej na kuponie.

Autor: DG