Legia Warszawa vs Zagłębie Lubin

21.07 Ekstraklasa – Legia Warszawa vs Zagłębie Lubin – Mistrz kontra Miedziowi – typują bukmacherskie strony

Bukmacher pl wierzy w dobry start Legii

Od sezonu 2018/2019 w polskiej Ekstraklasie przestaje obowiązywać podział punktów po trzydziestu kolejkach rundy zasadniczej, przez co waga każdego zdobytego i straconego punktu już na starcie rozgrywek, znów staje się podwójna. Dlatego w meczu inaugurującym nowy sezon na stadionie Mistrza Polski przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, faworyci nie będą mieli łatwego zadania. Zagłębie Lubin awansowało do wymarzonej Ekstraklasy i na pewno będzie od samego początku chciało udowodnić, że nie znalazło się w tym doborowym towarzystwie przypadkowo.

Nie ma natomiast nic bardziej motywującego dla piłkarzy w takiej sytuacji, jak wizja sprawienia niespodzianki i „ogolenie” w pierwszej kolejce aktualnego Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski przed jego kibicami na jego własnym stadionie. Mimo tej oczywistej sportowej ambicji, której na pewno nie zabraknie piłkarzom z Lubina, strony bukmacherskie nie są zbyt chętne do podnoszenia kursu na zwycięstwo Legii przeczuwając, że mimo wszystko piłkarze ze Stolicy jeszcze przed przerwą udowodnią swoją wyższość nad rywalem. Jak zwykle, zagadką jest przed pierwszą kolejką forma wszystkich piłkarzy, ich przygotowanie kondycyjne i zgranie nowych kadrowiczów – wszystko to może doprowadzić do nawet najbardziej zaskakujących rozstrzygnięć na boisku.

Oferta kursowa na sts zakłady bukmacherskie

Największe i najpopularniejsze legalne zakłady bukmacherskie zachęcają do typowania wyników Ekstraklasy nie od dzisiaj. Legia jest uznawana za faworyta tego starcia, więc kurs na gospodarzy tego spotkania na różnych stronach waha się między 1.40 a 1.60. Najwyższy kurs na wygraną Mistrzów Polski oferuje STS, ale także fortuna zachęca do typowania, dając bardzo dobre kursy na Lubin – remis w meczu 21 lipca wart jest na tej stronie 3.00, natomiast wygrana gości byłaby związana z wypłatą nawet 5-krotności stawki.

Autor: DG