Saint Johnstone FC – Aberdeen FC

Typy na mecz: „Zakład bez remisu – 1” – @1.74 (forBET) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @2.04 (forBET)

Rozgrywki: Premiership

Data: 20.08.2020

Godzina: 20:30

Stadion: McDiarmid Park (Perth)

Piłkarze St. Johnstone zajęli szóste miejsce w tabeli ligowej w zeszłym sezonie, natomiast drużyna Aberdeen zakończyła zmagania Premiership na czwartej pozycji z dziewięcioma punktami przewagi nad gospodarzem.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (64 mecze): Saint Johnstone FC 20 zwycięstw, Aberdeen FC 24 zwycięstwa, 20 remisów.
  • Dwa z ostatnich trzech spotkań zakończyły się remisem.
  • Ich poprzednie spotkanie zapewniło Świętym zwycięstwo 0-1 na wyjeździe.
  • Obie drużyny zdobyły bramkę w dwóch z ostatnich trzech meczów.
  • Gość zanotował trzy z ostatnich pięciu zwycięstw ogółem.

Zapowiedź meczu Saint Johnstone FC – Aberdeen FC

Zawodnicy Saint Johnstone rozpoczęli nowy sezon dość spokojnie, dzieląc się punktami w pierwszym meczu, a następnie doznając porażki. Ponieważ przegrana została zanotowana przeciwko Rangers FC, nie można jej traktować jako braku formy ekipy gospodarzy. Tym bardziej, że nabrali tempa w ostatnim starciu ligowym poza domem przeciwko Kilmarnock, wygrywając je 1-2. Przegrana 0-1 u siebie z Rangers FC sprawia, że Aberdeen podejdzie do meczu nieco ostrożniej. Jednak to był ich mecz otwarcia w tym sezonie i możemy spodziewać się, że otworzą swoje konto strzeleckie w nadchodzącym starciu. A jeśli szczęście im dopisze wrócą do domu z czymś więcej.

Analiza i podsumowanie

St. Johnstone rozegrał do tej pory trzy mecze ligowe, a Aberdeen czeka dopiero drugie starcie w obecnym sezonie. Daje to gospodarzowi niewielką przewagę w przygotowaniu się do tego pojedynku. Atut w postaci gry na własnym boisku dla Callum Davidsona i jego podopiecznych pozwala im podejść do spotkania z optymizmem, ale ich bilans spotkań bezpośrednich z Aberdeen zmniejszają ich przewagę i rokują szanse na remis. Tak więc najbezpieczniejszą opcją dla graczy będzie zakład bez remisu na St. Johnstone w starciu. Ponieważ goście z pewnością nie odpuszczą tego meczu, spodziewamy się także bramek po obu stronach boiska w czwartek.

Typy na mecz

„Zakład bez remisu – 1” – @1.74 (forBET)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @2.04 (forBET)