Sheffield United FC – Wolverhampton

Typy na mecz: „Powyżej 1.5 bramki” – @1.61 (Fortuna) | „Sheffield strzeli gola” – @1.59 (Fortuna)

Rozgrywki: Premier League

Data: 14.09.2020

Godzina: 19:00

Stadion: Bramall Lane (Sheffield)

Na tle imponującego poprzedniego sezonu Sheffield United w poniedziałek wieczorem rozpocznie kampanię Premier League 2020/21 przeciwko Wolves na Bramall Lane.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (79 spotkań): Sheffield United FC 24 zwycięstwa, Wolverhampton 28 zwycięstw, 27 remisów.
  • Ich ostatnie spotkanie na Bramall Lane odbyło się 8 lipca, a mecz rozstrzygnął bardzo późny gol Johna Egana.
  • Poprzednio drużyny zanotowały remis 1-1 w starciu rozgrywanym na Molineux Stadium.
  • W każdym razie Wilki mają lepsze wyniki w ostatnich latach, ponieważ wywalczyli 4 zwycięstwa z 8 meczów we wszystkich rozgrywkach, zremisowali i przegrali po 2.
  • Jednak tylko 2 zwycięstwa zanotowali w ciągu ostatnich 6 wizyt na Bramall Lane, a Sheffield wygrało pozostałe 4.

Zapowiedź meczu Sheffield United FC – Wolverhampton

Podopieczni Chrisa Wildera zajęli 9. miejsce w lidze w zeszłym sezonie i po 12 latach powrócili do czołówki. Mogłoby się lepiej potoczyć, gdyby nie porażki w ostatnich trzech meczach, które pozbawiły ich miejsca w rozgrywkach europejskich i piątego miejsca w tabeli. Z drugiej strony Wolves zajęło 7. miejsce w sezonie, w którym wiele znanych drużyn przegrywało. Zgodnie z ich własnymi standardami mogliby grać w Lidze Mistrzów, ale nie stało się tak dlatego, że zremisowali dokładnie połowę meczów w Premier League. Przed nami nowy sezon i świeże nadzieje, Sheffield z pewnością chce powtórzyć to, co zrobili w zeszłym sezonie, podczas gdy Wilki czekają na poprawę, aby zakończyć w strefie dającej występy w Ligi Europy.

Analiza i podsumowanie

Ten mecz można łatwo zapisać jako walkę między dwoma wybitnymi formacjami obronnymi. Podopieczni Chrisa Wildera mieli najlepszą obroną u siebie, a także czwartą w angielskiej Premier League. Natomiast Wilki zajęły pod tym względem piąte miejsce w lidze i tracili niewiele więcej niż jednego gola na mecz podczas starć wyjazdowych. Ale ich atak musi być lepszy, ponieważ Sheffield strzeliło ponad 1.5 gola w zaledwie 6 z 19 meczów u siebie w zeszłym sezonie, a Wilki w 8 wyjazdach. Tak więc możemy zdecydować na obstawienie poniżej 2.5 bramki w meczu. Ponieważ kursy na ten zakład są niskie, zalecamy postawić zakład na powyżej 1.5 bramki, mając nadzieję, że jedna z drużyn osiągnie gola przed 60 minutą. W tym meczu jednak zespół Sheffield będzie miał przewagę własnego boiska, w związku z czym uważamy, że może to zrobić różnicę w meczu, a Wolves stracą gola.

Typy na mecz

„Powyżej 1.5 bramki” – @1.61 (Fortuna)  

„Sheffield strzeli gola” – @1.59 (Fortuna)