Spartak Moskwa – Akhamat Grozny

Typy na mecz: „1” – @1.64 (forBET) | „Spartak powyżej 1.5 bramki” – @1.82 (forBET)

Rozgrywki: Premier League

Data: 14.08.2020

Godzina: 18:00

Stadion: Otkrytiye Arena (Moskwa)

Piłkarze gości ostatnio przeżywali fatalną serię spotkań, a zwłaszcza na wyjeździe. Tracili dużo goli i nie udało im się zdobyć żadnego w zamian. W rzeczywistości stracili trzy lub więcej bramek w dwóch z poprzednich trzech meczów, nie strzelając ani jednego gola w ostatnich trzech pojedynkach.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (27 spotkań): Spartak Moskwa 15 zwycięstw, Akhamat Grozny 9 zwycięstw, 3 remisy.
  • Podopieczni Domenico Tedesco wygrali trzy poprzednie mecze z tym przeciwnikiem.
  • W ostatnich trzech spotkaniach strzelili trzy lub więcej goli.
  • Wygrali również siedem z poprzednich dziewięciu ogólnych spotkań.
  • W tym miejscu gospodarze przegrali tylko dwa razy przez ostatnie dwie dekady.
  • Ostatnie spotkanie na tym boisku zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-0.

Zapowiedź pojedynku Spartak Moskwa – Akhamat Grozny

Zespół Ludowy również ma własne problemy, ale do pewnego stopnia udało mu się utrzymać je z dala od domu. Mówiąc precyzyjnie, przez cały rok przegrali tylko dwa razy przed własną publicznością i konsekwentnie osiągali tutaj dobre wyniki. Co więcej, mają w tym miejscu świetny bilans spotkań bezpośrednich na przestrzeni lat. W związku z tym spodziewajmy się, że Spartak Moskwa będzie lepszą drużyną na boisku w ten weekend. W tej chwili Wilki zanotowali cztery mecze bez zwycięstwa i nie udało im się zdobyć bramki w ostatnich trzech meczach. Ponadto, do tej pory odnieśli w sumie trzy zwycięstwa w całym 2020 roku, a co najważniejsze, przegrali z tym rywalem w trzech poprzednich meczach.

Analiza i podsumowanie

Zawodnicy Akhamatu stracili trzy lub więcej bramek w trzech meczach bezpośrednich ze Spartakiem, a także przegrali siedem z ostatnich dziewięciu takich spotkań. Ponadto wygrali tylko dwa razy w tym miejscu w XXI wieku i stracili trzy lub więcej bramek w trzech z poprzednich pięciu spotkań H2H tutaj. Co więcej, podopieczni Tedesco przegrali u siebie zaledwie dwa razy w 2020 roku i strzelili dwa lub więcej goli w trzech z pięciu poprzednich występów na tym boisku. Biorąc pod uwagę te obserwacje, oczekujemy w ten piątek przekonującego zwycięstwa Spartaka Moskwa.

Typy na mecz

„1” – @1.64 (forBET)  

„Spartak powyżej 1.5 bramki” – @1.82 (forBET)