Pordenone Calcio – Frosinone Calcio

Typy na mecz: „Zakład bez remisu – 1” – @1.70 (forBET) | „Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @1.78 (forBET)

Rozgrywki: Serie B

Data: 12.08.2020

Godzina: 21:00

Stadion: Stadio Nereo Rocco (Trieste)

Czarni i Zieloni spisali się w tym roku wyjątkowo dobrze. Mistrzowie Serie C będą na dobrej drodze do awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy we Włoszech, jeśli uda im się wygrać baraże. Mimo, że byli świetni na początku sezonu, w drugiej części drużyna lekko opadła. Obecnie odnieśli trzy kolejne remisy i bez pozostają bez zwycięstwa w ponad pięciu grach.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (3 mecze): Pordenone Calcio 2 zwycięstwa, Frosinone Calcio 0 zwycięstw, 1 remis.
  • Piłkarze Pordenone wygrali poprzedni mecz z wynikiem 0-1.
  • W trzech spotkaniach z tym przeciwnikiem są niepokonani.
  • W dwóch z tych trzech meczów we wszystkich miejscach padło ponad 2.5 gola.
  • Gospodarze wygrali jedyny mecz H2H na tym boisku z wynikiem 3-0.

Zapowiedź pojedynku Pordenone Calcio – Frosinone Calcio

Na samym początku trzeba zwrócić uwagę na to, że goście nie prezentują oszałamiającej formy w starciach poza domem. Kręgosłupem sezonu tym razem były mecze na własnym boisku. Brak kibiców miał na nich duży wpływ pod koniec regularnego sezonu. W środę muszą pokonać deficyt jednego gola, aby wyrównać stan rywalizacji. To będzie naprawdę trudny mecz dla Frosinone. Biorąc pod uwagę ostatnia formę, a także bilans spotkań bezpośrednich, gospodarze prezentują się znacznie lepiej. W trakcie trwania sezonu spisywali się znacznie lepiej niż Frosinone. Najważniejsze jest jednak to, że spotkali się po raz pierwszy w tym sezonie, a gospodarze są niepokonani we wszystkich trzech meczach. Poza tym drużyna gości przegrała osiem z 19 meczy i odniosła tylko cztery zwycięstwa podczas tego okresu gry.

Analiza i podsumowanie

W ostatnim spotkaniu bezpośrednim piłkarze Pordenone zdominowali posiadanie piłki. W rezultacie udało im się również zachować czyste konto. Dodatkowo goście strzelili tylko 12 goli w meczach wyjazdowych w tym sezonie. Natomiast w pierwszym meczu nie zdołali strzelić gola u siebie, więc szansa na zdobycie gola jest niewielka. Dlatego stawiamy na zwycięstwo gospodarzy, wybierając także tylko jedną ekipę, która strzeli bramkę.

Typy na mecz

„Zakład bez remisu – 1” – @1.70 (forBET)  

„Obie drużyny strzelą bramkę – NIE” – @1.78 (forBET)