SK Orebro – Malmo FF

Typy na mecz: „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.77 (forBET) | „Powyżej 2.5 bramki” – @1.55 (forBET) | „2” – @1.40 (forBET)

Rozgrywki: Allsvenskan

Data: 10.09.2020

Godzina: 19:00

Stadion: Behrn Arena (Orebro)

Seria trzech przegranych meczów ekipy Orebro zakończyła się zwycięstwem 4-3 u siebie z Norrkoping w poprzednim starciu ligowym w tym sezonie.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (46 spotkań): SK Orebro 11 zwycięstw, Malmo FF 26 zwycięstw, 9 remisów.
  • Piłkarze gości są niepokonani w ostatnich pięciu spotkaniach.
  • W trzech z ostatnich pięciu meczy obie drużyny zdobyły bramkę.
  • Ich poprzednie spotkanie dało Malmo wygraną 2-1 u siebie.
  • Tylko jedno z ostatnich dziesięciu starć zakończyło się remisem.

Zapowiedź meczu SK Orebro – Malmo FF

Zwycięstwo to dało drużynie gospodarzy awans na 11. miejsce w tabeli. Jednak przed nadchodzącym meczem nadal mają 19 punktów straty do drużyny gości. Pomimo przegranych kilku spotkań z rzędu Orebro, w czterech z ostatnich pięciu spotkań obie drużyny zdobyły bramkę. Tymczasem piętnaście meczów bez porażki w ich harmonogramie, we wszystkich głównych rozgrywkach postawiło Malmo w roli faworyta tego starcia. Liderzy tabeli pojawią się na Behrn Arena z zaledwie 2 remisami w 12 ligowych spotkaniach bez porażki. Postarają się sięgnąć po komplet punktów, po zanotowaniu remisu 1-1 z drużyną Elfsborga w poprzedniej kolejce.

Analiza i podsumowanie

Orebro walczy w tym sezonie o zdobywaniem punktów w lidze, a zaledwie 3 zwycięstwa w ostatnich dziesięciu występach w lidze nie są obiecującą formą przed meczem z liderem. Są podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem, ale goszczenie Malmo będzie inną historią niż pokonanie Norrkoping będącego środkowej części tabeli. Malmo prowadzi w tym sezonie w tabeli, a ich fantastyczna passa w ostatnim czasie pomoże w meczu wyjazdowym z Orebro. Gość ma przyzwoitą formę w starciach poza domem, a co za tym idzie, jesteśmy zmuszeni stawiać na Malmo, że odniesie wyjazdowe zwycięstwo w spotkaniu.  Z 36 bramkami strzelonymi w 18 występach w lidze, ekipa gości będzie trudna do zatrzymania, więc możemy spodziewać się starcia z wysoką liczbą goli. A ponieważ statystyka spotkań H2H oraz ostatnich starć Orebro pokazuje, że zespół zdobywa bramki, w związku z tym powinien także w meczu z Malmo podtrzymać ten trend.

Typy na mecz

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.77 (forBET)  

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.55 (forBET)  

„2” – @1.40 (forBET)