Włochy – Bośnia i Hercegowina

Typy na mecz: „Włochy powyżej 1.5 bramki” – @1.40 (forBET) | „Włochy powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie” – @1.50 (forBET)

Rozgrywki: Liga Narodów

Data: 04.09.2020

Godzina: 20:45

Stadion: Stadio Artemio Franchi (Florencja)

W tym pojedynku zawodnicy Bośni i Hercegowiny wyraźnie będą musieli przekroczyć swoje umiejętności. Nie było ich nawet w Lidze A w poprzedniej edycji tych rozgrywek, bo awans z Ligi B zdobyli dopiero po zakończeniu zawodów.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (3 mecze): Włochy 2 zwycięstwa, Bośnia i Hercegowina 1 zwycięstwo, 0 remisów.
  • Podopieczni Roberto Manciniego zanotowali zwycięstwo 3-0, kiedy te dwie drużyny po raz ostatni walczyły ze sobą.
  • Do tej pory strzelili gola w każdym ze spotkań.
  • W dwóch z trzech starć, obie drużyny zdobyły bramkę.
  • W każdym meczu padły dokładnie trzy bramki.

Zapowiedź pojedynku Włochy – Bośnia i Hercegowina

Piłkarze Azzurrich po raz ostatni mieli do czynienia z Polską i Portugalią na najwyższym poziomie rozgrywkowym i o włos stracili udział w finale. Będą zdeterminowani, aby przejść ten dystans w sezonie 2020-21. Co więcej, mają również dobry bilans spotkań bezpośrednich przeciwko temu rywalowi na przestrzeni lat i zdominowali ich w ostatnim meczu. Te dwie drużyny znalazły się w tej samej grupie w kwalifikacjach do zbliżających się Mistrzostw Europy, a Włosi osiągnęli w grupie najwyższe miejsce z dziesięcioma zwycięstwami w dziesięciu meczach, podczas gdy ich przeciwnicy nie zakwalifikowali się, ponieważ musieli zadowolić się czwartym miejscem. W rzeczywistości trzy z wszystkich czterech zwycięstw Bośni i Hercegowiny padły z dwoma najgorszymi zespołami w grupie i stracili ponad cztery razy więcej bramek niż zawodnicy Manciniego.

Analiza i podsumowanie

Warto wspomnieć, że Azzurri strzelali 3.7 gola na mecz, tracąc tylko 0.4 bramki w starciu. Ponadto, czterokrotni mistrzowie świata strzelili gola w każdym meczu z tą kadrą i doznali tylko jednej porażki w historii pojedynków H2H. Co więcej, gdy pozostałe dwie drużyny z Grupy A1 (Holandia i Polska) zmierzą się ze sobą, zdobywca Pucharu Świata 2006 będzie próbował zapewnić sobie w ten weekend przekonujące zwycięstwo, mając nadzieję na remis w drugim pojedynku. Możemy zatem liczyć na to, że Włochy wykonają swoją robotę i zdobędą trzy punkty w dobrym stylu.

Typy na mecz:

„Włochy powyżej 1.5 bramki” – @1.40 (forBET)  

„Włochy powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie” – @1.50 (forBET)