Ukraina – Szwajcaria

Typy na mecz: „Obie drużyny strzelą gola” – @1.86 (Fortuna) | „Zakłąd bez remisu – 1” – @1.64 (Fortuna)

Rozgrywki: Liga Narodów

Data: 03.09.2020

Godzina: 20:45

Stadion: Arena Lwów (Lwów)

Obie drużyny zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach w niedawno zakończonych kwalifikacjach Euro. Jednak podopieczni Andrija Szewczenki naprawdę wywarli wpływ na rywalizację po tym, jak pozostali niepokonani przez cały ten okres.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (2 mecze): Ukraina 0 zwycięstw, Szwajcaria 0 zwycięstw, 2 remisy.
  • Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2
  • Pierwszy ich pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Zapowiedź meczu Ukraina – Szwajcaria

W rzeczywistości, pomimo takich przeciwników jak Serbia i aktualnych mistrzów Portugalii, Żółto-Niebiescy zanotowali sześć zwycięstw i dwa remisy z ośmiu pojedynków. I imponująco, w trakcie tego procesu wygrali wszystkie mecze u siebie. Z kolei piłkarze Szwajcarii pokonali trudną konkurencję ze strony Danii i Irlandii, aby zająć pole position w grupie D w kwalifikacjach. Wystarczy powiedzieć, że w ten czwartek obie drużyny są gotowe podjąć wyzwanie. Inną dynamiką, którą należy wziąć pod uwagę przed tym pojedynkiem, jest to, że te dwie drużyny rywalizują w tej samej grupie co Hiszpania i Niemcy. Krótko mówiąc, aby zapewnić sobie najwyższe miejsce (awansować do finałów), potrzebny byłby fenomenalny pokaz. Na szczęście dla obu tych drużyn ich pierwsze spotkanie nie będzie rozgrywane przeciwko żadnemu z dwóch tytanów z Grupy A4. Jednak zwycięzca nadchodzącego spotkania będzie miał ogromny rozpęd, podczas gdy przegrany zostanie skutecznie wykluczony z rywalizacji. W związku z tym spodziewajmy się zaciętego spotkania w ten czwartek. Co więcej, biorąc pod uwagę konkurencyjny charakter obu stron, spodziewajmy się, że piłka wielokrotnie zatrzepocze w siatce.

Analiza i podsumowanie

Jak wspomniano wcześniej, obie drużyny zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach w kwalifikacjach do Euro i nie są im obce sytuacje lub wyzwania związane z grą pod dużą presją. Co więcej, po spektakularnych pokazach w ostatnich meczach pewność siebie i rozmach również są na wysokim poziomie. W rzeczywistości podopieczni Szewczenki strzelili dwa lub więcej goli w siedmiu z ostatnich dziewięciu ostatnich meczy, podczas gdy ich rywale wygrali w trzech meczach i strzelili sześć bramek tylko w ostatnim meczu. Ponadto Szwajcarzy awansowali do ​​półfinału poprzedniej edycji Ligi Narodów, gdzie zostali pokonani przez, Portugalię. Prawdopodobnie, biorąc pod uwagę formę obu drużyn, spodziewajmy się bramek obu ekip w ten czwartek. Jednak ostatnio Ukraina grała po prostu spektakularnie, a zwłaszcza w domu. Mówiąc dokładnie, byli niepokonani w 20 z poprzednich 21 meczów i zwyciężyli we wszystkich meczach u siebie w kwalifikacjach do Euro. W rzeczywistości pokonali także Portugalię 2-1, a stracony gol był jedynym przed kibicami Ukrainy przez cały turniej. Z tego powodu należy spodziewać się, że Ukraina przynajmniej w ten czwartek uniknie porażki.

Typy na mecz

„Obie drużyny strzelą gola” – @1.86 (Fortuna)  

„Zakłąd bez remisu – 1” – @1.64 (Fortuna)